Kirándulás a Kalandváros Játszóparkba

Óvodánk, és iskolánk több tagozata 2017. szeptember 29-én ellátogatott a Kalandváros Játszóparkba. Nagy örömünkre a hely minden évben egy kijelölt napon ingyenesen lehetőséget biztosít számunkra. A helyszínre való kijutásunkról és visszajövetelünkről egy autóbusz gondoskodott a Napház Alapítvány jóvoltából, amelyen a kerekesszékesek is biztonsággal utazhattak. Ezen a napon a mozgásé és az önfeledt játéké volt a főszerep. A kellemes őszi délelőttön a kicsik kipróbálták a rendelkezésre álló favárat, csúszdákat, mászókákat, hintákat, vizes játszóhelyeket, illetve sétáltak és/vagy fogócskáztak a friss levegőn. Az éles szemű kisdiákok még gesztenyét is gyűjtöttek. A szabadban töltött néhány óra alatt a gyermekek kellően sokat mozogtak, nem utolsó sorban számos élménnyel gazdagodtak.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.