Bemutatkoztunk

Kedden délelőtt az ELTE Savaria Egyetemi Központtal együttműködve a SODART és az Erasmus+ projekt keretén belül iskolánkba látogatott 20 külföldi pedagógus, gyógypedagógus, szociális munkás és intézményvezető.A látogatás célja az volt, hogy a résztvevők megismerkedjenek a speciális nevelési igényű gyermekek ellátásának magyarországi lehetőségeivel, intézményünk felépítésével, valamint az különböző művészeti tevékenységekkel. A török, görög, lengyel, német és olasz vendégek bejárták intézményünket. Betekintést nyerhettek a különböző osztályokba és terápiás termekbe, majd a tetőtérben angol nyelvű prezentáció, kiállítás és élő produkció várta őket. Iskolánk énekkara, a 6. osztályosok „Hip-hop”, valamint a fiatalok „Palotás” tánca elvarázsolta a vendégeket.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.