Mi is itt vagyunk

A Fogyatékos Emberek Világnapjához kapcsolódó Mi is itt vagyunk című gálaműsornak adott otthont a Weöres Sándor Színház 2017. december 1-jén. Hagyományteremtő szándékkal, immár második éve megrendezésre kerülő rendezvényen a Vas megyében működő sérülteket ellátó intézmények is bemutatkoztak. A színpadon láthattunk prózai és zenés- táncos produkciókat egyaránt. Intézményünket képviselte az óvodai tagozat, Döbrösi Viktória 4. évfolyamos tanuló, az iskola énekkara Ludvigné Serfőző Csilla vezetésével, valamin a 6. és 8. évfolyamos diákokból álló „RÉM – ego” formáció egy táncprodukcióval. A gálaműsor rendkívül színvonalas és nagyon jó hangulatú produkcióit egy három főből álló zsűri díjazta: Rimányiné Kiss Anikó táncpedagógus, Török Gábor rendező és St. Martin előadóművész, aki egyben a rendezvény fővédnöke is.