2017. december 07. délelőtt, a kőszegi Palánta Bábmisszió karácsonyi előadásáról…

Iskolánkban hagyománynak számít már az adventi időszakban rendszeresen minket meglátogató kőszegi Palánta Bábmisszió- Társulat előadása. Évről-évre elmesélik diákjainknak a betlehemi történetet, mindig valamilyen új szereplőkkel, életszerűen , a gyerekek világához közelálló keretmesébe ágyazva.

A bibliai történetet, az előadás után kérdésekre válaszolva elevenítik fel közösen a gyerekekkel, a lelkiismeretesen felkészült bábszínészek. A gyerekek igényeihez igazítva, a biblia szavait idézve adják elő nagyon hitelesen produkciójukat.

A gyerekek csöndben, nagy figyelemmel hallgatják az előadást, amelyet az idén is nagy tapssal jutalmazott a közönség.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.