Zenemanók

Iskolánk tanulói évek óta „Zenemanók” bérletet váltanak a szombathelyi Savaria Szimfonikus Zenekar kisiskolásoknak szóló, tanévenként négy előadást tartalmazó koncertjére. Az idén nyolcvan gyermekkel tudunk részt venni ezen a városi, zenei eseményen, a Bartók teremben.

Az idei évad „Muzsika a kastélyban” című ismeretterjesztő koncerttel kezdődött. A gyerekek egy kastély díszletei között ismerkedhettek a különböző hangszerekkel, hallgathatták többek között Mozart, Paganini zeneszerzők műveit.

A vastaps, a zenészek visszahívása – ahogy ez már megszokott – ennek a koncertnek a végéről sem hiányozhatott. Diákjaink, és a mellékelt fotók szerint tanáraink is feltöltődve, újabb élményekkel gazdagodva térhettek vissza iskolánk falai közé. A következő előadás december 11-én és 12-én lesz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.