Boldogságóra az Aranyhíd-Egymi-ben

2019. december 9-én a Bercsényi Miklós Általános Iskola 4.b. osztályos diákjai meglátogattak bennünket, a 6.7.8.osztáyos napközis csoportot. Egy „boldogság óra” érkezett hozzánk  , az adventi várakozás jegyében. Közös kreatív foglalkozás keretében „ Szeretet Manócskák” készültek.  A program alatt barátságok szövődtek ,a gyerekek örömmel ismerkedtek egymással.  Kaptunk „ Szeretet levélkét” is, személyre szólóan, melyben a Karácsony szépségéről olvashattunk nagyon kedves gondolatokat. A közösen átélt élmény sütizéssel, fotózással zárult.  Ígéretet tettek, hogy eljönnek még iskolánkba. Köszönjük szépen, Vali és Bea néninek valamint az osztályuk tanulóinak ezt a tartalmas, szeretetteli délutánt.