Pályaorientációs nap

2019.12.07-én az Aranyhíd EGYMI munkaközösségei megtartották a Pályaorientációs Napot.

Az általános iskolában a gyerekek foglalkozásokhoz kapcsolódó feladatokat oldottak meg. Alkalmazkodva az életkori sajátosságokhoz, más-más feladatsort kaptak az alsó tagozatosok, mást a felsősök. Vidám játékot, és kókuszgolyó készítést is becsempésztünk a programba.

A szakiskolában az intézményben elsajátítható szakmákkal kapcsolatos feladatokban vettek részt a tanulók. Feladatlapokat töltöttek ki, rejtvényeket oldottak meg, képeket rakhattak ki a szakmákról. Gyakorlati tevékenységként kókuszgolyót készíthettek a tankonyhában, amit örömmel el is fogyasztottak.

A résztvevők végig érdeklődőek voltak, élvezték a feladatokat. Szülők is meglátogatták a programot.

Minden résztvevő apró, a közelgő karácsonyt idéző ajándékkal távozott a rendezvényről.