1. GYERTYAGYÚJTÁS

„Van-e érzés, mely forróbban és sejtelmesebben
megdobogtatja az emberi szívet, mint az ünnep
és a várakozás  izgalma?”

(Márai Sándor)

Az adventi időszakban a lelkünket készítjük fel a közelgő ünnepre. Intézményünkben hosszú idő óta közös adventi gyertyagyújtással ünnepeljük ezt az időszakot.

Idén először, személyes jelenlét nélkül, az iskolarádió segítségével juttattuk el az ünnep meghitt pillanatait az iskola tanulóihoz és dolgozóihoz.

Már hetek óta nagy izgalommal készült az 1. napközis csoport az 1. gyertyagyújtásra versekkel, ünnepi dekorációval. A hagyományainkhoz híven, most is elkészítettük a nagy adventi naptárt az iskola aulájába, melyet minden nap más-más diák nyithat majd ki.

Büszkék vagyunk a műsorban szereplő gyerekekre:
Bárdos Vivienre
Fülöp Enikőre
Hopotovszki Áronra
Horváth Biankára
Kardos Amirára

A felkészülésben és dekorációban segítséget nyújtott Borbás Piroska és Markó Rita gyógypedagógiai asszisztens. A közvetítést koordinálta: Horváth Szabolcs rendszergazda.

Köszönet minden közreműködőnek!

Katavics-Szászik Ágota